Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Mięcierzyn

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Dom wolnostojący Mięcierzyn

Mięcierzyn,kujawsko-pomorskie

780 000 zł91,50 m² 8 524,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 619 m²

W mięcierzynie, w gminie Rogowo, na sprzedaż znajduje się wolnostojący dom położony na dużej działce 1619 m , w otoczeniu lasów i pól. To miejsce łączy spokojne, zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Mięcierzyn

Mięcierzyn,kujawsko-pomorskie

163 000 zł3 886 m² 41,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż działkę 3886 m - Mięcierzyn, gmina Rogowo | mpzp - zabudowa jednorodzinna Na sprzedaż niezabudowana działka o powierzchni 3886 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z garażem Mięcierzyn

Mięcierzyn,kujawsko-pomorskie

380 000 zł72 m² 5 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni około 72 mkw., na działce o powierzchni 4300 mkw. Dom znajduje się we wsi Mięcierzyn, blisko Rogowa - 6km, w powiecie żnińskim.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Mięcierzyn

Mięcierzyn,kujawsko-pomorskie

79 900 zł1 268 m² 63,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa, malowniczo położona działka otoczona pięknym terenem i lasem. Działka Grunt o powierzchni łącznej 1268 m2 - składający się z ziemi klasy rivb. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mięcierzyn

Mięcierzyn,kujawsko-pomorskie

829 000 zł266 m² 3 116,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Kochasz spokój, ciszę, zieleń sąsiedztwo zwierząt i przyrody? Masz przy tym potrzebę łatwego i szybkiego dojazdu do aglomeracji miejskiej ? Jeśli w dodatku masz Dzieci, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Mięcierzyn

Mięcierzyn,kujawsko-pomorskie

945 000 zł266 m² 3 553 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 566 m²

Kochasz spokój, ciszę i zieleń? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ciekawego, przytulnego domu znajdującego się na skraju Lasów Gościeszyńskich, niespełna 2 km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mięcierzyn

Mięcierzyn,kujawsko-pomorskie

39 760 zł1 420 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję malowniczo położoną działkę budowlaną-uzbrojoną (media). Otoczona z dwóch stron lasem. Blisko jezioro, szkoła, boisko, sklep, kosciół. Można zwiedzać niedaleko położone.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij